Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz

Număr anunț
DA40965182
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT DIN MUNICIPIUL BRASOV (CUI 49839839)
Furnizor / câștigător
OVINIC-INSTAL SRL (CUI RO14782799)
Cod CPV
50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.698,29 RON
Valoare atribuită
3.698,29 RON
Data publicării
10.08.2026 12:19
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.698,29 RON

din 3.698,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.