Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROCARDIOGRAF 12 CANALE

Număr anunț
DA40961447
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
HELLIMED SRL (CUI RO4885207)
Cod CPV
33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.880 RON
Valoare atribuită
22.880 RON
Data publicării
10.08.2026 08:35
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.880 RON

din 22.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.