Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament parc joaca copii EPJC.06

Număr anunț
DA40964479
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (CUI 4514853)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI RO1770555)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.720 RON
Valoare atribuită
27.720 RON
Data publicării
10.08.2026 11:40
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.720 RON

din 27.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.