Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie 36 luni instalație specială Autospeciala MAN TGM 18.320
- Număr anunț
- DA40961602
- Autoritate contractantă
- Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5348490)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.488 RON
- Valoare atribuită
- 6.488 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 08:48
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.488 RON
din 6.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro