Ofertă acceptată Cumpărare directă

Semi-masca de filtrare tip FFP3 cu supapa

Număr anunț
DA40961161
Autoritate contractantă
Institutul National de Gerontologie si Geriatrie ANA ASLAN (CUI 4283333)
Furnizor / câștigător
WELLMED TRADE SRL (CUI RO32563991)
Cod CPV
35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180 RON
Valoare atribuită
2.180 RON
Data publicării
10.08.2026 07:34
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180 RON

din 2.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.