Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MEDICAMENTE

Număr anunț
DA40964369
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.871,30 RON
Valoare atribuită
5.871,30 RON
Data publicării
10.08.2026 11:33
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.871,30 RON

din 5.871,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.