Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uniforme și echipamente pentru agenții Poliției Locale Sinaia

Număr anunț
DA40960079
Autoritate contractantă
ORASUL SINAIA (Primaria Orasului Sinaia) (CUI 2844103)
Furnizor / câștigător
TACTICA OUTDOOR SRL (CUI 34994508)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.367,77 RON
Valoare atribuită
11.367,77 RON
Data publicării
07.08.2026 13:56
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.367,77 RON

din 11.367,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.