Ofertă acceptată Cumpărare directă

Costume de protecție pentru incendii vegetație și fond forestier

Număr anunț
DA40959422
Autoritate contractantă
JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
Furnizor / câștigător
BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
Cod CPV
35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.310 RON
Valoare atribuită
41.310 RON
Data publicării
07.08.2026 13:05
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.310 RON

din 41.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.