Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie directa prestări servicii montat Sonerie automată la Sala de sport cu materialele incluse
- Număr anunț
- DA40954183
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu (CUI 4307025)
- Furnizor / câștigător
- ROMAN T. DORIN P.F.A. (CUI 26756009)
- Cod CPV
- 35121100-9 · Sonerii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.229,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.229,70 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 15:31
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.229,70 RON
din 1.229,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro