Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat 9.000BTU

Număr anunț
DA40960557
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES (CUI 29854214)
Furnizor / câștigător
DALIRO SRL (CUI RO4464283)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239,67 RON
Valoare atribuită
1.239,67 RON
Data publicării
07.08.2026 15:10
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.239,67 RON

din 1.239,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.