- Număr anunț
- DA40960548
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
- Furnizor / câștigător
- KRONSTIL AQUARISTIK SRL (CUI RO28561135)
- Cod CPV
- 39298800-5 · Acvarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.216,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.216,93 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 15:08
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.216,93 RON
din 2.216,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro