Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contor apa rece WDE-K50 DN 100 R160.

Număr anunț
DA40963410
Autoritate contractantă
COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
Furnizor / câștigător
DRIATHELI GROUP SRL (CUI RO26209397)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.030,38 RON
Valoare atribuită
2.030,38 RON
Data publicării
10.08.2026 10:43
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.030,38 RON

din 2.030,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.