Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Injectie Buldoexcavator JCB

Număr anunț
DA40966209
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
Furnizor / câștigător
BLAZON UTILAJE S.R.L. (CUI RO47836330)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.715 RON
Valoare atribuită
9.715 RON
Data publicării
10.08.2026 13:26
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.715 RON

din 9.715 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.