Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE EXTINDERE SI MODERNIZARE SUPRAVEGHERE VIDEO PENTRU UAT COMUNA LUNCA BANULUI

Număr anunț
DA40966167
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BANULUI (CUI 3394368)
Furnizor / câștigător
MAXSECURITY S.R.L. (CUI 48973106)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
10.08.2026 13:24
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.