Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INVENTARIERE SI SELECTIONARE. SERVICII DE PRELUCRARE ARHIVISTICA A DOCUMENTELOR

Număr anunț
DA40963601
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAILESTI (CUI 28068979)
Furnizor / câștigător
VV ARCHISOL DOCUMENT SRL (CUI 37929482)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.456 RON
Valoare atribuită
8.456 RON
Data publicării
10.08.2026 10:52
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.456 RON

din 8.456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.