Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spectacole teatru de păpuși Cei Trei Purceluși și Pinocchio- Asociatia Animaart Cluj-Napoca

Număr anunț
DA40963647
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA ANIMAART (CUI 32195539)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
10.08.2026 10:55
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.