Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare evenimente

Număr anunț
DA40962312
Autoritate contractantă
Comuna Periam (CUI 4759543)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN RECORDS SRL (CUI 33092027)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.498,20 RON
Valoare atribuită
31.498,20 RON
Data publicării
10.08.2026 09:38
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.498,20 RON

din 31.498,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.