Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii DERATIZARE + DEZINSECTIE
- Număr anunț
- DA40965478
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02401 Alba Iulia (CUI 4331449)
- Furnizor / câștigător
- DERAT MOUSE S.R.L. (CUI RO41133195)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.507,28 RON
- Valoare atribuită
- 6.507,28 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 12:40
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.507,28 RON
din 6.507,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro