În desfășurare Anunț de participare

contractului de achiziție publică privind execuția de lucrări pentru “ CONSTRUIRE CENTRU MULTIFUNCȚIONAL CU DOTĂRI SPORTIVE ȘI CULTURALE PENTRU COPIII DIN ORAȘUL HÂRȘOVA”

Număr anunț
SCN1178531
Autoritate contractantă
Orasul Harsova (CUI RO7453165)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.451.118,33 RON
Data publicării
10.08.2026 16:18
Termen limită
16.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1277653

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.