Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10
- Număr anunț
- DA40618010
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.090,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.090,90 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 12:36
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.090,90 RON
din 4.090,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro