Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem PC all in one

Număr anunț
DA40952389
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
PRIME ACQUISITION SOLUTIONS S.R.L. (CUI 54181895)
Cod CPV
48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.057,85 RON
Valoare finală
2.057,85 RON
Data publicării
06.08.2026 13:36
Data finalizării
10.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.