Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de renovare

Număr anunț
DA40960977
Autoritate contractantă
Seminarul Teologic Ortodox "Sf.Cuv.Dionisie Exiguul"Constanta (CUI 29259756)
Furnizor / câștigător
EUROPEST COMPANY SRL (CUI RO19585020)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257.677,94 RON
Valoare atribuită
257.677,94 RON
Data publicării
07.08.2026 20:47
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 17:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257.677,94 RON

din 257.677,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.