- Număr anunț
- DA40966612
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.168 RON
- Valoare atribuită
- 5.168 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 13:50
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.168 RON
din 5.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro