Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA

Număr anunț
DA40966623
Autoritate contractantă
Colegiul Ecomonic "Delta Dunarii" Tulcea (CUI 3721966)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,70 RON
Valoare atribuită
427,70 RON
Data publicării
10.08.2026 13:51
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,70 RON

din 427,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.