Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN

Număr anunț
DA40620972
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
HEAT ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 37754232)
Cod CPV
33193120-6 · Scaune cu rotile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.181,02 RON
Valoare atribuită
3.181,02 RON
Data publicării
15.06.2026 08:10
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.181,02 RON

din 3.181,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.