Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,8% sub estimat
Achizitia de materiale de constructii si articole conexe pentru reabilitare acoperis
- Număr anunț
- SCN1044643
- Autoritate contractantă
- Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI RO27457340)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.267,76 RON
- Valoare atribuită
- 169.102,85 RON 18,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1020332
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050252
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini acopris Calinesti 2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1050252.pdf
- Formulare 2019.doc.p7s
- MODEL contract furnizare produse.docx.p7s
- Strategie de contractare materiale acoperis Calinesti 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROUTIL 2002 SRL CUI 14856942
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MADCIB COMERT S.R.L. CUI 40735052
Valoare atribuită
169.102,85 RON
din 208.267,76 RON estimat
18,8%
Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 39.164,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.