Acasă · Licitații
· Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FERINJECT 50MG FER/ML 1 FL X 10ML SOL INJ/PERF (FERRI CARBOXYMALTOSUM)
- Număr anunț
- DA40937616
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.360 RON
- Valoare atribuită
- 34.360 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 14:56
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.08.2026 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.360 RON
din 34.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro