Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,8% sub estimat
Servicii de proiectare si inginerie cuprinzand - Proiect Tehnic (PT), Detalii de Executie (DE); documentatii pentru obtinere acorduri, avize si autorizatii, Asistenta tehnica din partea proiectantului aferente obiectivului de investitii „CONSTRUIRE GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT ÎN COMUNA PIETROASA”
- Număr anunț
- SCN1044634
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
- Furnizor / câștigător
- BHPROINV SRL (CUI 37676932)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.274,31 RON
- Valoare atribuită
- 19.900 RON 51,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 08:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1021963
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050213
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Formulare.docx.p7s
- 4. Propunere de contract.doc.p7s
- Caiet de sarcini gradinita Pietroasa.PDF
- Clarificari Pietroasa 7.2.pdf
- FisaDate_DF1050213.pdf
- SF 1-71.pdf.p7s
- SF 72-142.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BHPROINV SRL CUI 37676932
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CARPAT DESIGN CONSULTING SRL CUI RO 30290640
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTINVEST SRL CUI 19223127
Valoare atribuită
19.900 RON
din 41.274,31 RON estimat
51,8%
Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 21.374,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.