Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
5 - Lucrari de renovare la cladirile apartinand Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare - Unitatii Centrale + Filialele Teritoriale de Imbunatatiri Funciare ”Lucrari de reparatii sediu de sistem Piatra Olt si reparatii atelier mecanic Piatra Olt”
- Număr anunț
- SCN1044630
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- BMV ACTIV CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39507956)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.469,59 RON
- Valoare atribuită
- 403.947,70 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 07:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1019685
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050140
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050140.pdf
- Formulare Lucrari renovare.doc.p7s
- MODEL CONTRACT I+R.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BMV ACTIV CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 39507956
Valoare atribuită
403.947,70 RON
din 420.469,59 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 16.521,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.