Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
APARATE PURIFICARE APA
- Număr anunț
- SCN1044627
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313.500 RON
- Valoare atribuită
- 290.170,35 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 07:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1027727
- Termen limită
- 13.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050128
Documente
Documentația de atribuire
- 20190527_N_Caiet de sarcini-semnat.doc.p7s
- 20190527_N_FORMULARE-semnat.doc.p7s
- 20190527_N_Proiect de Contract-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1050128.pdf
- SPECIFICATIE TEHNICA LOT 1-semnat.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA LOT 2-semnat.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA LOT 3-semnat.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA LOT 4-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 313.500 RON Adjudecat: 290.170,35 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat de apă distilată industrial 1 | 70.000 RON | LABORATORIUM S.R.L. | 68.500 RON ↓2,1% |
| 2 | Aparat de apă distilată industrial 2 | 210.000 RON | MERCK ROMANIA S.R.L. | 196.711,35 RON ↓6,3% |
| 3 | Sistem de apă ultrapură | 12.000 RON | Elta 90 Medical Research SRL | 11.999 RON |
| 4 | Sistem de producere apă ultrapură | 21.500 RON | SEPADIN S.R.L. | 12.960 RON ↓39,7% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEPADIN SRL CUI RO 3341894
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
290.170,35 RON
din 313.500 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 23.329,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.