Ofertă refuzată Cumpărare directă

Placi print UV - 80x50cm

Număr anunț
DA40932305
Autoritate contractantă
COMUNA MILEANCA (CUI 3571567)
Furnizor / câștigător
ROLAND PARTNERS SRL (CUI RO27286690)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare finală
2.550 RON
Data publicării
04.08.2026 10:01
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.