Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de curatenie, diverse
- Număr anunț
- DA40937226
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.227,95 RON
- Valoare atribuită
- 34.227,95 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 14:30
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.08.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.227,95 RON
din 34.227,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro