Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decathlon Regiunea Sud Pachet articole sportive cf pf QUO142615B4

Număr anunț
DA40935538
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.872,01 RON
Valoare atribuită
31.872,01 RON
Data publicării
04.08.2026 12:57
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.872,01 RON

din 31.872,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.