Ofertă acceptată Cumpărare directă

bilet avion

Număr anunț
DA40935120
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
Furnizor / câștigător
WECO TMC (CUI RO6309553)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.463,78 RON
Valoare atribuită
2.463,78 RON
Data publicării
04.08.2026 12:31
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.463,78 RON

din 2.463,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.