Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii in cadrul Festivalului International P.O.S. 2026
- Număr anunț
- DA40937184
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
- Furnizor / câștigător
- CREATORUL S.R.L. (CUI 39714196)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 14:28
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.08.2026 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55.000 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro