Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANTIGEL
- Număr anunț
- DA40944758
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
- Furnizor / câștigător
- LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,71 RON
- Valoare atribuită
- 710,71 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 14:30
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
710,71 RON
din 710,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro