Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANALIZE NIVEL ACUSTIC

Număr anunț
DA40945046
Autoritate contractantă
Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
Furnizor / câștigător
ARTOPROD SRL (CUI 9430532)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.450 RON
Valoare atribuită
10.450 RON
Data publicării
05.08.2026 14:42
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 17:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.450 RON

din 10.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.