Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA PROTECTIE SI INTERVENTIE RAPIDA - PIATA EN GROSS PUCHENII MARI

Număr anunț
DA40945691
Autoritate contractantă
Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
Furnizor / câștigător
DIRECTOR SPECIAL TROOPS-D.S.T. SRL (CUI 34693246)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.832 RON
Valoare atribuită
26.832 RON
Data publicării
05.08.2026 15:16
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.832 RON

din 26.832 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.