Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABINA WC DUBLA + FOSA

Număr anunț
DA40945453
Autoritate contractantă
COMUNA LEU (CUI 4553631)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.994,25 RON
Valoare atribuită
21.994,25 RON
Data publicării
05.08.2026 15:02
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 22:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.994,25 RON

din 21.994,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.