Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale de constructii realizare acoperis

Număr anunț
DA40945406
Autoritate contractantă
COMUNA SINNICOLAU ROMAN (CUI 15651970)
Furnizor / câștigător
MAR-COS ROOF S.R.L. (CUI RO40385852)
Cod CPV
44431000-0 · Placi de acoperire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.909,07 RON
Valoare atribuită
40.909,09 RON
Data publicării
05.08.2026 14:59
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.909,09 RON

din 40.909,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.