Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
SERVICII MENTENANȚĂ AUTOSPECIALA DE DEGIVRARE VOLVO SAFEAERO TYPHOON
- Număr anunț
- SCN1178543
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 07:20
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277628
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI DEGIVROR TYPHOON.pdf.p7m
- DRAFT ACORD CADRU TYPHOON.pdf.p7m
- DRAFT CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7m
- fomulare generale pentru ofertanti servicii mentenanta degivror Typhoon.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277628.pdf
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI INFORMATII SUPLIMENTARE.pdf.p7m
- STRATEGIE CONTRACTARE SI CAIET SARCINI.pdf.p7m
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
25.08.2026 08:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCONFORM DOCUMENT ATAȘAT ATASAMENTRASPUNS CONSOLIDAT
-
25.08.2026 08:34Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178543.pdf
-
13.08.2026 14:14
-
12.08.2026 07:25
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HELVE SERVICE S.R.L. CUI 37922042
Subcontractanți 1
PRECOTTI SRL CUI RO 17250621
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
A.T.S.A. INDUSTRY SRL CUI RO 17047970
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.