În desfășurare
Anunț de participare
APARAT ROENTGEN MOBIL
- Număr anunț
- SCN1178558
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800.826 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 08:15
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277632
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
31.08.2026 11:03
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
800.826 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.