Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,0% sub estimat
Manusi nitril albastre nepudrate examinare
- Număr anunț
- DA40967399
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- VIVO MEDICAL S.R.L. (CUI 51021873)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.280 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2026 14:39
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 06:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.280 RON
din 3.040 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 760 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.