Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PENTRU 15 AUGUST

Număr anunț
DA40967135
Autoritate contractantă
COMUNA OITUZ (CUI 4455234)
Furnizor / câștigător
CARPORTAR SERV SRL (CUI RO9391760)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,78 RON
Valoare atribuită
253,78 RON
Data publicării
10.08.2026 14:23
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,78 RON

din 253,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.