Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii cu autogreder

Număr anunț
DA40965202
Autoritate contractantă
Comuna Cernat (CUI 4404338)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SI COMERCIALA "TRIO-IMPEX" SRL (CUI RO6107414)
Cod CPV
45236000-0 · Lucrari de nivelare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.020 RON
Valoare atribuită
7.020 RON
Data publicării
10.08.2026 12:21
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.020 RON

din 7.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.