Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie bariera de inaltime

Număr anunț
DA40963267
Autoritate contractantă
Comuna Boroaia (CUI 4326787)
Furnizor / câștigător
SISTEM CONECT SRL (CUI RO15299262)
Cod CPV
34928120-5 · Componente de bariere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.890 RON
Valoare atribuită
4.890 RON
Data publicării
10.08.2026 10:34
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.890 RON

din 4.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.