Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TERGAL

Număr anunț
DA40962438
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CUDALBI (CUI 17714411)
Furnizor / câștigător
ALFA-OMEGA S.R.L. (CUI 1640270)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.856,46 RON
Valoare atribuită
2.856,46 RON
Data publicării
10.08.2026 09:46
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.856,46 RON

din 2.856,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.