Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geanta echipata conform HG nr. 324/2019 asistent medical comunitar

Număr anunț
DA40960888
Autoritate contractantă
COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
Furnizor / câștigător
INFOMED PRO SRL (CUI 20762338)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.122 RON
Valoare atribuită
6.122 RON
Data publicării
07.08.2026 17:41
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.122 RON

din 6.122 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.