Ofertă refuzată Cumpărare directă

KIT GARNITURI ETRIER SPATE ISUZU

Număr anunț
DA40959425
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
CALVET PROD SRL (CUI RO17080144)
Cod CPV
44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare finală
2.160 RON
Data publicării
07.08.2026 13:06
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 06:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.