Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta trimestriala sistem detectare, semnalizare si alarmare incendiu pt semestrul 3 si 4

Număr anunț
DA40959110
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Moara (CUI 4402566)
Furnizor / câștigător
SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
Cod CPV
50600000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a materialelor de securitate si aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
07.08.2026 12:46
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.